Dead slience

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dead slience

WoW guilda


    Spravanie,pomoc v guilde atd

    Nymfa
    Nymfa


    Počet príspevkov : 91
    Join date : 20.06.2009
    Age : 32
    Bydlisko : Slovensko,Ziar nad hronom

    Spravanie,pomoc v guilde atd Empty Spravanie,pomoc v guilde atd

    Odoslať  Nymfa So jún 20, 2009 4:10 pm

    Ako som pisala sme PVP guilda.Takze sme drsny Very Happy No spravanie v guilde by malo byt primerane.Neznesiem nadavky na clenov v guilde co sa tyka lfg mozete Very Happy (aj to s mierou).

    Kick z guildy: mozete ho dostat ak vas casto budem napominat,teda vase spravanie.Ak budete v Guilde offline viac ako 5 dni bez ohlasenia.Ak budete casto odmietat premade alebo guild akcie.Ak sa budete len prizivovat na Guild banke a pomoci inym clenom a ty neprispejes nicim

    Ranky:Tu ranky dvolezitu rolu nehraju.Je tu rank " a si v pici " to je mute Very Happy
    potom su dalsie 3 ranky ktore su skoro rovnake vlastnostami.Rovnaky pocet veci mozete vybrat z banky,takze medzi tymi rankamy je asi minimalny rozdiel.Potom je dalsi rank "Hodnak" tento rank ma uz pravo invitovat clenov do guildy a zaroven aj kickovat.Tieto ranky sa nezneuzivaju.Ak clen pod tymto rankom chce niekoho kicknut napise mi dvovod preco a nick.Ak chce niekoho invitnut tak len z toho dvovodu ze pial prihlasku tu na fore a bol prijaty.Dalsi rank ma officer a najvizsi ja Razz

    Alty: do guil neberiem,zbytocne postavy za ktore sa malo hra.Chcem aby ste hrali PVP na jednej postave a to poriadne.Aby bolo vidiet aj vysledok.Nezakazujem vam mat ine chary ale Ta postava ktora je v guilde je dvolezitejsia.

    Povisenie ranku: ak je hrac stale aktivny,ak je vhre kazdy den,ak si poriadne plny svoje povinnosti,ak prispieva casto do banky,ak pomaha ostatnym hracom a jeho spravanie je v norme

    Ak mate dake otazky napiste mi PM tu alebo na wow.mine.sk/chat som tam pod nickom Afmyn

    A prosim vas co sa tyka prihlasok alebo nieco z guildou,je na to forum tak ma vhre neotravujte aj sa chcete opytat na odkaz fora to vam rada napisem ale bludy okolo mi tam nepiste akurat vas tak hodim do ignore a invite nebude.Ak si myslite ze ste pisali prihlasku a nikto na nu nereagoval som v hre pod nickom nymfus.Whispi co ma otravuju na ne proste neodpisujem.Prihlasky sa riesia tu nie v hre.Diks Cool

      Práve je Pi apríl 19, 2024 6:42 am