Dead slience

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dead slience

WoW guilda


    Prihláška - Lu

    avatar
    Luu
    Anonymný


    Prihláška - Lu Empty Prihláška - Lu

    Odoslať  Luu St júl 01, 2009 6:01 pm

    Nick : Lu
    Meno : Viliam/William
    Vek : 15
    Rasa : Blood Elf/ka
    Classa : Disco Priest

    Zdravím! Disco priesta som si vybral ešte pred dvoma wipe. Prečo ? Chcel som vyskúšať classu v ktorej sa zlučujú 2 veci-healing a výdrž, tak som sa nechal inšpirovať mojím kamarátom Afrikom vtedy jedným z mála disco priestou. Ďalej charakter problém vytvoriť nebol a nejaký ten skill sa už na mňa nalepil.

    Môj Equip :

    Moje Talenty :

    Čas hrania je u mňa cez prázdniny viac menej neobmedzený až na rodinné výlety ktoré som ochotý vopred hlásiť, cez školsý rok som vo WoWku vždy ked nemám nejaké povinnosti,alebo som vonku Smile ...

    Moje PvP skúsenosti su celkom dobré = Battle Groundovanie už pred wipemi, Aktívne arénovanie od supusťenia a funkčnosti raitingu.

    Ku wowku ma naviedol --> Mojej mami kamaratky muž uff xD, Voľný čas trávim pri PC, vonku s kamarátmi, pri počúvaní hudby,fotení a kreslení (lebo tam smeruje moje budúce povolanie),s otcom na rybách Razz
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Za gramatické chyby sa vopred ospravedlňujem.
    ==================================================================================================================
    Kde ostatý končia, ja začínam.
    cheers cheers
    avatar
    Luu
    Anonymný


    Prihláška - Lu Empty pardon

    Odoslať  Luu St júl 01, 2009 6:11 pm

    Moje talenty


    Moj equip
    avatar
    Luu
    Anonymný


    Prihláška - Lu Empty Lifetime

    Odoslať  Luu Št júl 02, 2009 9:56 am

    2660 Lifetime
    Nymfa
    Nymfa


    Počet príspevkov : 91
    Join date : 20.06.2009
    Age : 32
    Bydlisko : Slovensko,Ziar nad hronom

    Prihláška - Lu Empty Re: Prihláška - Lu

    Odoslať  Nymfa Ne júl 05, 2009 4:39 pm

    neviem kde je chyba a linky tu dako si na armory neukazuje.. ale tvoj eq som videla.. tvoj prist je dost fajn.. dam ti sancu ale verim ze lifetime vytiahnes Smile

    Sponsored content


    Prihláška - Lu Empty Re: Prihláška - Lu

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi apríl 19, 2024 9:14 am