Dead slience

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dead slience

WoW guilda


    Prihlaska-Deriane

    avatar
    Prihlask
    Anonymný


    Prihlaska-Deriane Empty Prihlaska-Deriane

    Odoslať  Prihlask Pi august 07, 2009 3:30 pm

    V prvom rade vas zdravym.

    -nick v hre:Deriane

    -rasa,classa:Blood Elf,Hunter

    -preco prave hras za svoju clasu:Za Huntera hram asi preto lebo to bola moja prva classa za ktoru som sa ucil hrat.Hunter ma bavy preto lebo ma vela vyhod ako aj proti mellekom aj proti casterom.

    -vek:mam 16 rokov

    -real meno:Roman

    -Takze tu mate moje armory Tie dve veci za repku si moc nevsimajte:) to sa za chvilu zmeni Smile

    -moje talenty

    -cas kedy mozete hravat:Takze wow cez prazdniny mozem hrat prakticky stale od rana do rana Very Happy.A cez skolu sa taktiez najde skoro vzdy cas na wow.

    -ake mate PVP skuseosti:Takze moje PVP skusenosti zacaly na servery equilibrium ked som zacinal z wow.Neskor som presiel na FW.Tu som uz par wipov prezil.Najviac ma bavy PVP v BG-ckach ale uz tu chodia po BG-ckach dost casto lamy takze preto chodim aj areny.Mam arena team 2vs2.V Bg-ckach som vacsinu casu co som online.

    -nieco o mne:Takze k wowku ma priviedol moj starsi brat.Ja wowko osobne hravam nieco cez 2 roky.Aby ste sa dozvedely nieco aj o mojom osobnom zivote tak vam tu nieco napisem Very Happy -Medzi moje zaluby patry hlavne sport ako futbal a snowboarding.S pocuvanim hudby je to u mna rozne pocuvam vsetko co je dobre.Chodim na Strednu Odbornu Skolu Obchodu a sluzieb v Prievidzi.To by aj hadam o mne stacilo...

    ak tu nieco v mojej prihlaske chyba tak sa vopred ospravedlnujem-za gramaticke chyby sa tiez ospravedlnujem Very Happy
    avatar
    Deriane
    Anonymný


    Prihlaska-Deriane Empty Deriane

    Odoslať  Deriane Pi august 07, 2009 3:35 pm

    hmm niako to nevidalo neni vidno linky takze 2 pokus:
    Armory:-

    Talenty:-
    avatar
    Deriane
    Anonymný


    Prihlaska-Deriane Empty Deriane

    Odoslať  Deriane Pi august 07, 2009 3:37 pm

    Nwm preco to nejde ale ospravedlnujem sa ze zapratavam miesto-ak budes mat cas pozry si to rovno v hre pls dakujem
    palino9393
    palino9393


    Počet príspevkov : 19
    Join date : 27.07.2009

    Prihlaska-Deriane Empty Re: Prihlaska-Deriane

    Odoslať  palino9393 Pi august 07, 2009 4:48 pm

    palino9393
    palino9393


    Počet príspevkov : 19
    Join date : 27.07.2009

    Prihlaska-Deriane Empty Re: Prihlaska-Deriane

    Odoslať  palino9393 Pi august 07, 2009 4:53 pm

    Dal som to sem zanho lebo teraz mal problemy s netom a taketo veci ako napriklad armory mu nejdu ako maju. Very Happy
    A este taka malickost... viem ze nemam bohvie ake slovo V DS ale taq je to moj dlhorocny kamarat a bol by som rad keby ho prijmete :-) (za hunta to vie, ucil ho sam velky Scotty) :-) :-) :-)

    Sponsored content


    Prihlaska-Deriane Empty Re: Prihlaska-Deriane

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi apríl 19, 2024 1:21 pm