Dead slience

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dead slience

WoW guilda


3 posters

    PRIhlaska GUJN

    avatar
    GUJN


    Počet príspevkov : 2
    Join date : 20.06.2009

    PRIhlaska         GUJN Empty PRIhlaska GUJN

    Odoslať  GUJN So jún 27, 2009 3:09 am

    Ahoj Nymfus ja som bol prijaty ale cel by som tuto formalitu s prihlaskou napravit a preto cem si aj ja napisat prihlasku.

    Clasa:PRIEST/shadow
    Rasa:Bloodelf
    Meno real :Samuel
    Lifetime:3.8 +...-
    Vek:15-16Za chvilu Very Happy
    Preco hram za shadow PRiesta ?? Very Happy
    Kedisi som hral za wariora ked som zacinal a momentlne uz asi pol roka hram za priesta zapacil sa mi ked som pozeral ako v BG nicili vsetkych a cel som byt rovnaky a neskor sa mi tato clasa zapacila na tolko ze bez ohladu na to cokto hovori je pre mna najlepsi Shadow Priest.Takze celkovo mam rad Priesta.
    Moj EQ:Full S2+ S4 rukavice Guardian OPasok topanky wristy prsten ,Medailon.
    Moje talenty:11-po iner focus/0/50-az po konec Very Happy - na tito talenty som si zvykol a vyhovuju mi uplne vo vsetkom Very Happy
    Moj cas na WOW:Hram vzdy ked mozem to je cez tyzden od 16:00 do 21:00 tak nejak
    Smile
    PvP skusenost :Velmi velke skusenosti nemam ale ma to bavi.Hravam BG aj areny a obcas zajdam na navstevu do SW Very Happy .Ale ceklom to ide AZ na par class Very Happy Tyves o com hoorim Very Happy resto shaman,Frost mag Bm hunter.
    Neco o mne :No chodim na 8Rocne Gymnasium Very Happy ale som sprosty ako botaska:D Vzy sa smejem a Robim si srandu skoro zo vsetkeho. kwow som sa dostal cez SAPA a KRYSTA Very Happy oni su seckemu na vine !!!!Very Happy ee som rad ze som to nainstaloval Pocuvam Rap music a styl obliekania taky isty Very Happy Oblubene farby napisem tez Razz :ZElena.Priatelia: mam par priatelov ktorym mozem verit a dal by som za nich ruku do ohna jeden z nich je sapo gujndrobyzg kryst a ....Moje najvetsie hobby je RAP to je proste moj zivot styl a skoro vsetko aj pri wow dost casto pocuvam RAP.No samozrejme medzi moje hobby patri aj WOW.

    No tak to je o mne skoro setko What a Face Tak dufam ze ma nekicknes:D
    Vem asi tu je vela smajlikov ale dufam ze to nevadi:D lol


    PS:NYMFUS pekne FOto Very Happy S pozdravom: GUJN
    Nymfa
    Nymfa


    Počet príspevkov : 91
    Join date : 20.06.2009
    Age : 32
    Bydlisko : Slovensko,Ziar nad hronom

    PRIhlaska         GUJN Empty Re: PRIhlaska GUJN

    Odoslať  Nymfa Ut jún 30, 2009 10:52 am

    si kár
    avatar
    GUJN


    Počet príspevkov : 2
    Join date : 20.06.2009

    PRIhlaska         GUJN Empty Re: PRIhlaska GUJN

    Odoslať  GUJN Ut jún 30, 2009 11:50 am

    Ves co NE nesom v zivote som ti nic neurobil a ty mi ides nadavat ?? a mam v pič............................
    Unbanned
    Unbanned


    Počet príspevkov : 65
    Join date : 21.06.2009
    Bydlisko : Zvolen

    PRIhlaska         GUJN Empty Re: PRIhlaska GUJN

    Odoslať  Unbanned Ut jún 30, 2009 1:56 pm

    Nymfa napísal:si kár
    dovod preco je kar? Razz
    Nymfa
    Nymfa


    Počet príspevkov : 91
    Join date : 20.06.2009
    Age : 32
    Bydlisko : Slovensko,Ziar nad hronom

    PRIhlaska         GUJN Empty Re: PRIhlaska GUJN

    Odoslať  Nymfa Ne júl 05, 2009 4:46 pm

    bolo to nedorozumenie.. a ja som mu to vysvetlila ale on to asi prehliadol :O

    Sponsored content


    PRIhlaska         GUJN Empty Re: PRIhlaska GUJN

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Št marec 28, 2024 7:15 pm