Dead slience

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dead slience

WoW guilda


2 posters

    Prihlaska do DeaD SilencE

    avatar
    sentex


    Počet príspevkov : 1
    Join date : 25.06.2009
    Age : 29
    Bydlisko : Zvolen

    Prihlaska do DeaD SilencE Empty Prihlaska do DeaD SilencE

    Odoslať  sentex Št jún 25, 2009 4:14 pm

    Nick v hre : Smargel
    Class :Tauren Warrior
    Moje meno : Peter Very Happy
    Vek : 14

    CaFkoo do DS by som chcel ist koli premade,kolektivu a hlavne spoznat novych good ludkov Very Happy.
    WoW hram bez prestavok asi tak 1 rok vacsinou za Wara. este aj pred wipom som mal wara ale bol wipe Very Happy.
    Armory : 4x s1, weapona z BS,insignia, Lifetime 1k+( nieje to vela ale hadam to dako az tak nebude vadit)
    Nieco o mne : no som na zakladke, nechce sa mi ucit radsej kvasim pri WoW Very Happy a beham vonku s kamosmi ked pridem z Futbaloveho Treningu Very Happy. Som sportovec co povedat Very Happy maly talent Very Happy Very Happy ale nie Very Happy. Vonku si rad s kamosmi kupime dake to chladene pivko a je nam HEEEY Very Happy Very Happy. Moje zaluby su ako som uz spominal futbal,WoW,spanok ked pridem vycerpany z treningu. Na PC mozem byt od takej 16:00 (pretoze skor trening neskonci lebo mame velmi dobreho trenera ktory nam da vzdy behat preto ho mame tak radi Very Happy:D)do takej 21:00,cez vikend ako kedy sa dostanem k PC pretoze chodievam na PC ale tak na WoW si vzdy najdem cas:D ( najblizsie mame turnaj v Ziari Very Happy).
    To by bolo vsetko.
    Diky za skore odpisanie
    Nymfa
    Nymfa


    Počet príspevkov : 91
    Join date : 20.06.2009
    Age : 32
    Bydlisko : Slovensko,Ziar nad hronom

    Prihlaska do DeaD SilencE Empty Re: Prihlaska do DeaD SilencE

    Odoslať  Nymfa Ut jún 30, 2009 10:46 am

    Neviem ci si cital podmienky pre invite.. vies ze treba najprv citat.. a nesplnas ich tak nevem naco si pisal.. nie dakujem

      Práve je Pi apríl 26, 2024 2:43 pm