Dead slience

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dead slience

WoW guilda


    PRIKLAD prihlasky

    Nymfa
    Nymfa


    Počet príspevkov : 91
    Join date : 20.06.2009
    Age : 32
    Bydlisko : Slovensko,Ziar nad hronom

    PRIKLAD prihlasky Empty PRIKLAD prihlasky

    Odoslať  Nymfa Po júl 13, 2009 3:18 pm

    Nick> Nymfuska - Undead Warrior (female)

    Real meno> Marek Korcek

    Vek> 18

    Armory> http://www.wowarmory.sk/player-status.fcgi?id=522884&page=char&s=55

    Lifetime> 3k

    Talent build> 31-30-0 pripadne 41-17-3 (PvP)

    Doba hrania> momentalne biedna kedze hravam len cez niektore vikendy ktore akurat netravim s priatelkou... maly cas mojho hrania je sposobeny vypadkom mojho compu :X

    PvP skusenosti> pochadzaju hlavne zo serverov Drak´thul EU (warrior), Sylvanas EU (pozicany char) a Funny World SK (rogue, warrior, druid) myslim si ze znalost mojeho classu je po tejto stranke na dost dobrej urovni...

    Preco prave warrior...?> sam neviem ... to mi poradila jedna moja stara kamaratka ze mam hrat za warra tak za neho hram uz celkom dost dlho Very Happy ale samozrejme aj koli tomu ze je to velmi vsestranny class ktoremu nerobi problem tankovat pripadne robit dmg...to je asi tak vsetko

    Byvale guildy> Frostlance (pvp), HellHammer (pve) - obe Drak´thul EU

    Arinnelama (pvp), Inmates (pvp), It Is Good Not To Be NooB (pvp), No Emotions (pvp), Dead Silence (pvp) - vsetky Funny World

    Nieco o mne> Byvam v Martine kde aj studujem na strednej skole (Gymnazium VPT) ...vlastne sa tam len flakam xD volny cas travim najradsej za compom (spamovanim na chate www.mine.sk/chat ) Very Happy , v posteli (ci uz sam alebo nie Very Happy ) pripadne niekde vonku pri pivku... odkedy hram wow skutocne netusim, nezapisal som si to do dennika musite mi to prepacit Razz ... momentalne sa nevenujem nastastie ziadnemu sportu lebo som nato uz moc lenivy. ale dost znacne sa to odraza aj na mojom vyzore a vahe Very Happy ... o priateloch nenapisem nic pretoze sa to ani neda, ich treba len zazit Very Happy ... som nekonfliktna osoba (kym ma niekto vyslovene nenasere xD ) dokonca ak o to niekto aj normalne poziada tak som ochotny aj pomoct. Smile ak vam nieco nieje jasne mozete ma kontaktovat na mtm4rek@azet.sk


    To je odo mna vsetko, hadam vam touto prihlaskou nepokazim den

    Dakujem za skoru (alebo aj za neskoru) odpoved...

      Práve je Pi apríl 26, 2024 9:54 pm