Dead slience

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dead slience

WoW guilda


    Prihlaska- Nomisu

    avatar
    Nomisu
    Anonymný


    Prihlaska- Nomisu Empty Prihlaska- Nomisu

    Odoslať  Nomisu Po jún 29, 2009 10:05 pm

    Clasa: Hunter / Beast mastery
    Rasa: Troll
    Meno real : Martin
    Vek: 16
    Preco hram za svoju classu :
    ked som zacinal hral som za warra ktory ma drzal asi 2 tyzdne Very Happy potom som hned presedlal na Huntera lebo mi kamos powedal ze celkom fajnn classa ,tak som ho skusil a hram zan uz asi 2,5 roka co je podla mna celkom deobre Very Happy aspon si myslim Very Happy a preco hram za beast mastery tak asi preto lebo som hral asi 2 roky za surviala ktory ma strasne snudil tak som kcel skusit nieco nowe tak preto som si dal beastmastery zacalo sa mi s nim darit tak som zan ostal hrat a hram az do teraz dufam ze ma nezacne nudit Very Happy
    A co robim v volnom case ktoreho mam vela Very Happy noooo tak bud hram wow alebo som von s kamosmi a kamoskami Razz alebo si zapne Music ,pocuvam metal a rock a najme Lordov,children of bodom atd Very Happy .Hrat mozem kedy kcem a kolko kcem Very Happy .MOje pvp skusenosti sa zacaly rozvijat od kedy som zacal hrat ja rad Pvp Very Happy a chodim areny 2vs 2 kde sa nam dari Very Happy

    tu je moj eq Takze mam 3x S4 HEad, rukavice chest sholdre S2 , wirst guardian a ostatne veci bud robene ale dung a S3 axe . viem mam malo killov a ked ide o to tak ich bude viac Very Happy nebojte Very Happy alici budu padat ako muchy Smile

    a tu su moje talenty : takze v MM mam po mortal shots ostatne mam v Beastmastery Very Happy
    Proste beastmastery jak sa patry Very Happy
    A to je asi vsetko Razz:P:P

    S pozdravom Nomisu Smile
    Nymfa
    Nymfa


    Počet príspevkov : 91
    Join date : 20.06.2009
    Age : 32
    Bydlisko : Slovensko,Ziar nad hronom

    Prihlaska- Nomisu Empty Re: Prihlaska- Nomisu

    Odoslať  Nymfa Ut jún 30, 2009 10:58 am

    nenapisal si m,i kolko mas kilov.. nevidim tu.. nie
    avatar
    Nomisu
    Anonymný


    Prihlaska- Nomisu Empty Re: Prihlaska- Nomisu

    Odoslať  Nomisu Ut jún 30, 2009 2:25 pm

    mam 3k killov Smile pls primi ma do guildy Smile
    Nymfa
    Nymfa


    Počet príspevkov : 91
    Join date : 20.06.2009
    Age : 32
    Bydlisko : Slovensko,Ziar nad hronom

    Prihlaska- Nomisu Empty Re: Prihlaska- Nomisu

    Odoslať  Nymfa Ne júl 05, 2009 4:45 pm

    nemam rada ked ma prosia.. je to blbe.. ale pokial splnas tak no ok ..

    Sponsored content


    Prihlaska- Nomisu Empty Re: Prihlaska- Nomisu

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Št marec 28, 2024 12:36 pm