Dead slience

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dead slience

WoW guilda


2 posters

    Prihláčka-Clinei

    avatar
    horde180


    Počet príspevkov : 1
    Join date : 26.07.2009

    Prihláčka-Clinei Empty Prihláčka-Clinei

    Odoslať  horde180 Ne júl 26, 2009 9:48 pm

    Dobrý deň chcem začať s prihláškou do guildy Dead slience:
    Moje meno charakteru je Clinei,
    Orc, Warrior
    Warrior sa mi páčil od prvého serveru Chimera. Veľmi sa mi páčil jeho vysoký DMG a HP. Na ňom sa mi proste páčilo všetko. Páčia sa mi jeho útočné akcie ako je napr. Charge.
    Môj vek je 14 rokov.
    Filip Lajčin
    WOW Armory

    Arms 1
    Prihláčka-Clinei Arms1.th
    Arms 2
    Prihláčka-Clinei Arms2.th
    Fury 1
    Prihláčka-Clinei Fury1.th
    Fury 2
    Prihláčka-Clinei Fury2n.th

    10:00 alebo 11:00 do 15:00

    Skúsenosti s PVP mám dosť veľké. Všetko som sa len drvil a drvil.

    Voľného času mám dosť, so školou vychádzame dobre nie som ako ostatné deti ktoré školu priam nenávidia, wow už hrám 2 roky, sedel som doma a ako obvikle som sedel na mojom počítači, keď naraz zazvonil zvonček a do dverý zbehol kamarát s nápadom si zahrať nejakú hru spolu ale nielen dvaja ale aj niekoľko ľudí, hneď ma to chytilo a pozeral som si tutoriál ako hrať wow atd.(nechcem príliž rozširovať. Športujem veľmi rád. Mám rád Futbal, Hokej, Basketbal, Tenis
    WoW(pre mňa je ako šport). Samozrejme WoW, Net, Filmy, Športy, Pracovanie, Zábava, Škola, Priatelia. Priatelia, aké by to bez nich bolo bez priateľov by u mňa život bol len čakanie na smrť a žiadna zábava.To je asi všetko
    Nymfa
    Nymfa


    Počet príspevkov : 91
    Join date : 20.06.2009
    Age : 32
    Bydlisko : Slovensko,Ziar nad hronom

    Prihláčka-Clinei Empty Re: Prihláčka-Clinei

    Odoslať  Nymfa Pi júl 31, 2009 3:12 pm

    no neviem ci si si cital.. podmienky.. ak nie mozes precitat znova. a prihlasku si pisat nemusel ani

      Práve je So apríl 27, 2024 12:08 am